All Products
Keywords [ water fire truck ] match 414 Products.
Dongfeng 6cbm, 8cbm, and 10cbm Vacuum Trucks, 4X2, 6-Wheel Vacuum Trucks for Sale.
| Model NO.: | CLW5120GXW6HQ |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro V |
| Payload: | 11995kg |
Heavy Vacuum Suction Truck, 10000L Vacuum Dung Suction Truck, Sewage Suction Truck
| Model NO.: | CL5180GQW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 5 |
| Payload: | 18000kg |
Mobile RO Filter Pure Drinking Water Filtration Purification Truck
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Type: | Ambulance |
| Transmission Type: | Manual |
Customizing Sewer Sewage Biosolids Treatment Truck with Rotor Pump and Screw Laminating Machine High-Pressure Jetting (Sewage Purification Vehicle)
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Type: | Ambulance |
| Transmission Type: | Manual |
HOWO 4X2 Customized Emergency Rescue Water Truck for Firefighting of Export
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
Dongfeng 10t 4X2 Sprinkler Truck for Industrial Water of Export
| Model NO.: | CLW5070GSSD6 |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
Dongfeng 15t Heavy Duty Sprinkler Truck 4X2 Agricultural Sprinkler Truck
| Model NO.: | CLW5182GSSD6 |
|---|---|
| Volume: | 15001 - 30000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
High-Quality Foton 3t Water Truck for Drinking Water Distribution
| Model NO.: | CLW5041GSS6ZS |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
New Isuzu 4X2 4WD Drive Sprinkler Truck of Factory Delivery
| Model NO.: | CL5110GSS6YH |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Euro 5 |
Isuzu 5 Cubic Meters Sprinkler Truck of Stainless steel Water Tank
| Model NO.: | SZD5070GSSQ6 |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Euro 5 |


