All Products
Keywords [ water fire truck ] match 414 Products.
Dongfeng 3500 Liters Water Firefighting Truck For Fire Suppression And Rescue Tasks
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Type: | Commander |
| Volume: | 3001-5000L |
Isuzu 4X2 Water Sprinkler Truck with 5 Ton Tank Capacity Factory Delivery
| Model NO.: | CLW5070GPS6 |
|---|---|
| Volume: | <5000L |
| Emission Standard: | Euro 5 |
Manual Transmission ISUZU 5 Ton Water Fire Truck for Emergency Response
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Type: | Aerial |
| Volume: | <3000L |
Foton 1500 Liters Water Fire Truck for Quick Deployment and Effective Fire Extinguishing
| Color: | Red Or Orange |
|---|---|
| Fuel: | Diesel |
| Tank Volume: | 1500 Liters |
Shacman F3000 H3000 X3000 Vacuum Sewage Suction Truck Factory Sewage Suction Truck for Sale
| Model NO.: | CLW5250GQW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro V |
| Payload: | 18000kg |
Shacman 4X2 6-Wheel Vacuum Sewage Suction Truck Factory for Sale
| Model NO.: | CLW5180XW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro V |
| Payload: | 18000kg |
HOWO4X2 4X4 6 Rounds Drive Dump Truck, 5-Ton Dump Truck, Sold in The Factory
| Model NO.: | CLW3097BDFA |
|---|---|
| Transmission Type: | Manual |
| Power: | Diesel |
Shacman M3000 F3000 H3000 Vacuum Sewage Truck Fecal Sludge Truck, Sewer Sucker
| Model NO.: | CLW5310GQW |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro VI |
| Payload: | 31000kg |
Dongfeng 4X2 Vacuum Suction Truck for Efficient Sewer Cleaning
| Model NO.: | CLW5140GQW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 6 |
| Payload: | 14060kg |
Heavy 8X4 Drive Sewage Suction Truck 30 Cubic Meter Sewage Suction Truck Price
| Model NO.: | CLW5250GQW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 6 |
| Payload: | 31000kg |


