All Products
Keywords [ water fire truck ] match 414 Products.
Dongfeng 12t Water Supply Truck Sprinkler Truck Water Purification Truck Drinking Water Truck Industrial Water Truck Agricultural Water Truck
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Manufacturer Direct Sales of High-End Sprinkler Truck in China Pure Electric New Energy Water Tank Truck Transport Vehicles Sprinkler Truck
| Model NO.: | CL5100GSSBEV |
|---|---|
| Volume: | 5001 - 10000L |
| Emission Standard: | Euro 4 |
Dongfeng 15t Water Supply Truck Water Purification Truck Drinking Water Truck Industrial Agricultural Water Truck
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Multipurpose 12-Ton Water Carrier Truck for Industrial and Agricultural Use
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Pure Electric 10ton Water Sprinkler Truck for Water Distribution
| Sprinkling Area: | >16m |
|---|---|
| Transmission Type: | Manual |
| Payload: | 10t |
Dongfeng 10t 4X2 Water Sprayer Truck for Agriculture
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Euro 3 |
6X4 Water Tanker Truck for Industrial and Agricultural Use
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Euro 3 |
Heavy-Duty 20t Water Supply Truck for Reliable Purification
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Dongfeng 30t Water Supply Truck for Efficient Transport
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Heavy-Duty Isuzu 4X2 Water Tanker Truck for Sprinkling
| Model NO.: | CLW5120GPS6 |
|---|---|
| Volume: | <5000L |
| Emission Standard: | Euro 5 |


