All Products
Keywords [ sprinkler truck with water tank ] match 241 Products.
Multipurpose 12-Ton Water Carrier Truck for Industrial and Agricultural Use
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Dongfeng 10t Heavy-Duty Road Cleaning and Dust Control Truck
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Euro 4 |
Dongfeng 9-Ton Pure Electric New Energy 4 * 2 Sewage Suction Truck
| Model NO.: | CLW5090GXWEQGFEV |
|---|---|
| Emission Standard: | "Electric New Energy" |
| Payload: | 9t |
Factory Direct Sales of 18 Ton Electric New Energy Urban Road Sweeper Truck
| Model NO.: | CL5184TXSBEV |
|---|---|
| Type: | Electric New Energy |
| Transmission Type: | Motor Drive |
Factory Direct 4.5 Ton New Energy Road Maintenance Truck
| Model NO.: | EQ1041TACEV3 |
|---|---|
| Type: | Road Maintenance |
| Transmission Type: | Motor Drive |
Chinese Factory Sells 35 Cubic Meters of Vacuum Tank Trucks, Vacuum Suction Trucks, Sewage Transport Trucks, Crude Oil Loading and Unloading Truck
| Model NO.: | CL5350GQW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 2 |
| Payload: | 41000kg |
China Factory Sells 22 Cubic Meters Semi-Trailer Vacuum Tank Cars, Vacuum Suction Trucks, Sewage Transport Trucks and Crude Oil Transport Trucks.
| Model NO.: | CL5350GQW6 |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 2 |
| Payload: | 41000kg |
Chinese Factory Sells 25 Cubic Meter Semi-Trailer Vacuum Tank Truck, Vacuum Suction Truck, Sewage Transport Truck, Cleaning Suction Truck
| Model NO.: | CL5250GQW6HQ |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 2 |
| Payload: | 41000kg |
Heavy-Duty 18t 4X2 Isuzu Dongfeng Road Sweeper Truck Heavy Truck Street Sweeper Road Cleaning Vehicle
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Type: | Self-propelled |
| Transmission Type: | Manual |
Heavy-Duty Semi-Trailer Suction Truck Price, 30cbm Vacuum Suction Truck, Factory Selling High-Quality Suction Trucks
| Model NO.: | CL5300GQW |
|---|---|
| Emission Standard: | Euro 2 |
| Payload: | 40T |


