All Products
Keywords [ sprinkler truck with water tank ] match 241 Products.
Sinotruck HOWO 4X2 15t Water Supply Truck for Global Sales
| Model NO.: | CLW5120TSDBBS |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
HOWO 4X2 Customized Emergency Rescue Water Truck for Firefighting of Export
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
Foton 4X2 Small Water Tanker Truck for Rescue Operations
| Model NO.: | CLW5041GSS6ZS |
|---|---|
| Volume: | <5000L |
| Sprinkling Area: | 8 - 12m |
High-Quality Foton 3t Water Truck for Drinking Water Distribution
| Model NO.: | CLW5041GSS6ZS |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |
Engine Capacity 6 to 8L Shamcan F3000 Water Tanker Truck for Export
| Model NO.: | CLW5250TSDBBS |
|---|---|
| Volume: | 15001 - 30000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
Foton 4X2 Efficitive-Cost Water Tanker Truck for Export
| Model NO.: | CLW5161TSDBBS |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
Dongfeng 20 Cubic Meters Sanitation Green Water Tanker Truck
| Model NO.: | CLW5251GSS6KL |
|---|---|
| Volume: | 15001 - 30000L |
| Emission Standard: | Europe VI |
Direct Sales From Manufacturer Dongfeng 9-Ton Electric Urban Road Sweeper Truck
| Model NO.: | EQ1081KACEVJ1 |
|---|---|
| Type: | New Energy Vehicles |
| Transmission Type: | Electric Drive |
Eco-Friendly 4.5 Ton Electric Water Truck for Greening and Landscaping Projects
| Model NO.: | CL5041GSSBEV |
|---|---|
| Volume: | <5000L |
| Emission Standard: | Euro 4 |
Water Truck Water Tanker for Agricultural and Industrial Use
| Model NO.: | CLW |
|---|---|
| Volume: | 10001 - 15000L |
| Sprinkling Area: | >16m |


